Správa bytu pri prenájme

Rowe Services s.r.o.

Čo je to správa bytu a pre koho je určená?

property management system RoWe Services, spol. s r.o.

Správa bytu je určená každému prenajímateľovi, ktorého láka stabilný pravidelný príjem z prenájmu. Inkasovať nájomné je fajn do chvíle, než sa dačo pokazí, rozbije, nájomníci podajú okamžitú výpoveď, alebo sa z nich stanú neplatiči… Zrazu má majiteľ množstvo práce, ktorá ho nebaví, neorientuje sa v nej, a nemá na to čas… 

Správa nehnuteľnosti je od roku 2006 našou prioritou. Zabudnite na starosti s nájomníkmi, a myslite iba na pravidelný príjem z prenájmu! Zabezpečíme vám krátkodobý (6-12 mesiacov), alebo dlhodobý prenájom vašej nehnuteľnosti. 

Minimalizujte riziká a starosti súvisiace s  nehnuteľnosťou a využite naše profesionálne schopnosti a zručnosti. 

 

Property management

Je to overený systém prenajímania nehnuteľnosti (bytov, rodinných domov) fyzickým osobám, ktorí chcú svoju nehnuteľnosť prenajať čím skôr, tzn., bez toho, aby strácali drahocenný čas neobsadenou nehnuteľnosťou. Naša osvedčená cieľová skupina podnájomcov nesedí pri internete. Pretože na to nemá čas. S aktuálnou ponukou ich kontaktujeme my.

Vhodného podnájomcu nájdeme najmä prostredníctvom našej dlhoročnej spolupráce s veľvyslanectvami, personálnymi agentúrami na sociálnych sieťach, prostredníctvom prioritnej inzercie, topovaní ponúk a z našej internej databázy. 

Individuálne si vybavíte sami:

V RoWe Services pre vás zabezpečíme:

Porovnaj ponuky

Porovnať