RoWe Services s.r.o.

Prenájom DOMA Komfort - Komplexná služba prenájmu pre podnájomníkov

property investment 2022 11 01 23 45 26 utc 1 RoWe Services, spol. s r.o.

Vitajte DOMA!

Podnájom s maximálnym komfortom a zachovaním súkromia?!

V RoWe Services je pre nás podnájomník rovnako dôležitý ako prenajímateľ. Záleží nám na tom, aby ste boli s bývaním dlhodobo spokojní. Preto vám ponúkame iba pekné nehnuteľnosti nachádzajúce sa v atraktívnych lokalitách Bratislavy a okolia, spĺňajúce požiadavky súčasného realitného trhu. Pri výbere vášho nového bývania dbáme na vysokú kvalitu vybavenia. Ak máte individuálne požiadavky o zariadení priestoru (dispozícii hnuteľných vecí), snažíme sa vám vyhovieť.

U nás si vyberiete prenájom, v ktorom sa budete cítiť ako doma.

Služba

Prenájom KLASIK MAX

je služba určená záujemcom o prenájom, ktorí hľadajú svoje vysnívané bývanie a reagujú na nehnuteľnosť publikovanú v médiách. Nie sme len sprostredkovateľmi prenájmu, našou prioritou je zabezpečiť vám čo najvyšší komfort a komplexný servis. Zoznámte sa s výhodami, ktoré vám počas zmluvného vzťahu ponúkame.

Vďaka našim službám sa v prenájme môžete cítiť ako doma, pretože ich zabezpečujeme vlastným tímom, aby sme zaručili najvyššiu kvalitu a zodpovednosť. Sme zohraný kolektív, ktorý spolu roky pracuje a neustále sa zlepšuje. Predtým ako sa nasťahujete do vybranej nehnuteľnosti, vymaľujeme ju a hĺbkovo upraceme. Aby sme predišli sporom týkajúcim sa nadmerného opotrebenia, zabezpečíme pre vás dvakrát ročne hĺbkové upratanie aj počas prenájmu. Môžete sa na nás spoľahnúť aj  pri poistných udalostiach alebo spore so susedmi.

Spolupracujeme len s dôsledne preverenými a zodpovednými prenajímateľmi. Vďaka tomu sa nemusíte obávať narušovania súkromia napríklad v podobe neohlásených návštev. Počas podnájmu ste v kontakte primárne s nami, preto vám môžeme zaručiť férový prístup. Našou prioritou je transparentnosť služieb, preto máte prehľad o tom, za čo a koľko platíte. Preplatky od správcu bytového domu vraciame a rovnako sa snažíme eliminovať nedoplatky správnym nastavením zálohových platieb a prepisom energií na podnájomcu.

Našou filozofiou nie je len sprostredkovať vám nový domov, v ktorom sa budete cítiť dobre, ale navyše vám spríjemniť bývanie potrebným servisom. Počas prenájmu sa postaráme o vaše pohodlie a súkromie. Už žiadne neohlásené návštevy prenajímateľom! Obhliadky realizujeme len vo vopred dohodnutom termíne dvakrát ročne, aby sme okrem iného zistili, ako ste s bývaním spokojní, prípadne pomohli riešiť požiadavky na odstránenie nedostatkov, zlepšenie vybavenia a pod.

Pokiaľ potrebujete udeliť prechodný či trvalý pobyt alebo vystaviť potvrdenie pre potreby cudzineckej polície, vieme väčšinou vyhovieť aj takejto požiadavke. V byte je spravidla registrovaný vlastník, a tak sa nemôže stať, že v danej nehnuteľnosti sú evidované množstvá trvalých pobytov, ktoré sprostredkúvajú spoločnosti na to určené…
Z našich skúseností vieme, že táto transakcia môže byť podozrivá pre cudzineckú políciu a môže tak byť skomplikovaný proces udelenia prechodného či trvalého pobytu pre zahraničných klientov.

Chceme, aby ste mali jasný prehľad vo všetkých platbách. Je to základ dobrej a dlhodobej spolupráce medzi prenajímateľom a podnájomníkom. Preto energie od dodávateľov zväčša prepisujeme priamo na podnájomcu, čím minimalizujeme riziko nesprávneho nastavenia zálohových platieb a následných nedoplatkov alebo jednostranného zúčtovania z kaucie. Aby sme vám uľahčili uhrádzanie platieb, faktúru vám odosielame k dátumu splatnosti a následne po úhrade vám posielame potvrdenie o prijatí platby. Máte tak vždy istotu, že platba prebehla v poriadku.

S nami vám nehrozí, že sa niekto bezdôvodne obohatí na váš účet. Kaucia slúži pre prípad, ak by došlo k poškodeniu vybavenia bytu alebo k nedoplatkom na energiách. Po skončení nájomného vzťahu a obdržaní vyúčtovania zálohových platieb (do 30.júna nasledujúceho roka) evidujeme stav úhrad a dohliadneme na to, aby vám kaucia bola korektne vrátená.

Súčasťou našich služieb je aj zabezpečenie poistenia spravovaných nehnuteľností. Nech už ide o prasknutý radiátor, vytopenie či inú poistnú udalosť, kontaktujte nás nonstop, aby sme zabezpečili potrebný servisný zásah a zabránili vzniku ďalších škôd.

Všetci vieme, že v každej domácnosti treba pravidelne upratovať, ak nechceme, aby došlo k zbytočnému nadmernému opotrebovaniu zariadenia. Chápeme, že nie každý má čas na pravidelné upratovanie a preto poskytujeme upratovacie služby našim podnájomníkom. Dvakrát ročne je zabezpečené hĺbkové upratanie bytu, na ktorom sa spolupodieľa rovnakým dielom (50%) podnájomník a prenajímateľ. Ak však máte záujem o pravidelný upratovací servis, ponúkame vám aj týždenné upratovanie v rozsahu 3 hodín v sume 45 €. Či už máte záujem o pravidelné alebo jednorazové upratovanie, neváhajte nás kontaktovať a aj tieto práce nechajte na nás!

Nie je dôvod na paniku. Bez problémov vám pomôžeme. Dajte nám vedieť aspoň 3 mesiace vopred a nájdeme pre vás vhodný prenájom z nášho portfólia bytov. Naďalej tak zostanete našimi podnájomcami a môžete využívať všetky výhody pre váš komfort, na ktoré ste zvyknutí. Naši podnájomcovia, ktorí sú dlhodobo spokojní s kvalitou našich služieb a s bývaním, ktoré im sprostredkúvame, využívajú túto možnosť čoraz viac. Najmä pre rodiny s deťmi je spoľahlivosť a istota pri bývaní v prenájme dôležitým faktorom, pre ktorý si vyberajú práve nás. Sme tu preto, aby sme vaše bývanie v prenájme robili stále lepším.

Náš úspech je založený na vzájomnej dôvere, preto sa s vami radi stretneme ešte pred podpisom zmluvy v priestoroch našej kancelárie. Na stretnutí zodpovieme na vaše otázky ohľadne prenájmu, dohodneme si presné a jasné detaily spolupráce, ktoré zakomponujeme do zmluvy, aby sme predišli nedorozumeniam či problémom. Spolu si krok za krokom podnájomnú zmluvu prejdeme a uistíme sa, že ste všetkému porozumeli. Rovnako si prejdeme výšku aj rozsah platieb za naše služby. Po podpise zmluvy následne uhrádzate poplatky súvisiace s bývaním.

Okrem prenájmu máme bohaté skúsenosti aj s predajom a kúpou nehnuteľností. Ak ste sa rozhodli zabezpečiť a kúpiť si svoje vlastné bývanie, neváhajte nás kontaktovať. Osobný realitný maklér Roman Weidinger vás prevedie celým procesom kúpy nehnuteľnosti. Od získania úveru cez sprístupnenie databázy určenej pre maklérov až po výber a kúpu vysnívanej nehnuteľnosti. Vieme, že kúpa nehnuteľnosti je významným životným krokom, pri ktorom určite oceníte kvalifikovanú pomoc. Spolu nájdeme váš nový domov.

Aktuálna ponuka bytov a domov na prenájom

V tejto sekcii nájdete aktuálne nehnuteľnosti, ktoré sú pripravené pre nového podnájomníka.

Porovnaj ponuky

Porovnať