Vitajte v realitnej kancelárii

RoWe Services

Sme RoWe Services

Realitná agentúra, ktorá od roku 2006 poskytuje v oblasti správy bytov pri prenájme komplexné služby od A po Z.  Prenajímateľom uľahčujeme život a maximalizujeme zisk z nehnuteľnosti.

Sme experti vo svojom odbore, na ktorých sa pri prenajímaní môžete vždy spoľahnúť. Zabezpečíme profesionálny marketing a inzerciu vášho bytu. Postaráme sa o to, aby bol prenajatý spoľahlivému a overenému nájomníkovi. Navyše vás ochránime pred rizikom neplatenia vďaka podnájomnej zmluve s exekučným titulom. Kedykoľvek máte k dispozícii online prehľad o realizovaných platbách, ako aj prístup k zmluvnej dokumentácii.

S nami získate z prenájmu viac. Zoznámte sa bližšie s našimi službami.

Spájame majiteľov nehnuteľností so serióznymi a overenými záujemcami o dlhodobý prenájom. Za roky praxe sme sa naučili problémy nielen riešiť, ale im aj predchádzať.

RoWe Services

Z našej histórie

Od začiatku našej činnosti (od roku 2006), sme vás skontaktovali s tými, ktorých ste hľadali.

Aj vďaka vám sme úspešne zrealizovali mnoho obchodných aktivít. Posúďte sami.

Sme viac ako len obyčajná realitka, sme profesionáli v tom, čo robíme! 

2 144

prenájmov, ktoré sme spoľahlivo sprostredkovali

nas predaj

3,5 roka

priemerné trvanie nájomného vzťahu

nas prenajom

80

prenajatých bytov aktuálne v našej správe


11 6401

55 000 €

mesačne vyplatených
prenajímateľom

rowe services

0 €

hodnota nesplatených záväzkov


property management system

190

ubytovaných podnájomníkov a 25 psíkov

realitna kancelaria property management 2
Martin Zloh
Martin Zloh
2023-01-15
I have been renting an apartment from RoWe services since last year and everything has been great so far. They have been very helpful when I needed help and I would definitely recommend this agency.
Patricia Cmarova
Patricia Cmarova
2021-05-27
V prvom rade nás milo prekvapila neštandardná komunikacia na začiatku po predchádzajúcich skúsenostiach z iných realitných spoločnosti. V rámci samotnej realitnej spoločnosti nemám výhrady, sem tam sme sa možno úplne nie porozumeli ale nič čo by nevyriešil telefonát. Vždy sa snažil aký koľvek problém vyriešiť čím skôr. Milý a ústretový prístup. Určite odporúčam v porovnani s inými realitnými spoločnosťami.
Andras Meszaros
Andras Meszaros
2021-03-22
Filozofia spoločnosti je "Nikdy nehovor nie", na každý problém existuje riešenie. Podnikanie precízne premyslené a služba Property management dotiahnutá do detailov. Ku každej nehnuteľnosti sa pristupuje s individuálnou stratégiou. Nechýba ochota pomôcť a poradiť s čímkoľvek čo život prinesie. Verím, že úvodná investícia do spolupráce prinesie svoje dlhodobé ovocie.
Bruno Húska
Bruno Húska
2021-03-22
S pánom Romanom Weidingerom spolu komunikujeme pri mojom bývaní v podnájme. S jeho milým, promptným a profesionálnym prístupom už vyriešil nejeden problém alebo otázku bez zbytočných odkladov. Môžem iba odporúčiť.
Lucia Koledova
Lucia Koledova
2021-03-08
Pan Roman Weidinger Je jeden úžasny, profesionálny človek v tejto oblastí, že by som ho úplne z čistým svedomím dala ako príklad iným ľuďom. Hlavne ma niečo čo iným chýba, a to je ľudskosť a vážnosť. A to si veľmi vážim. Vždy reaguje, poradí a veskere veci spojené s touto prácou robí svedomito.Je sčitany a ma skúsenosti ,ktoré vie dobre odprezentovat . Odporúčam každému. Patri mu veľké ĎAKUJEM.
yaro mee
yaro mee
2019-11-21
Po zlych skusenostiach s maklermi v Bratislave, som už nechcel nič so žiadnym riešiť. Na p. Weidingera som natrafil nahodou. Zo začiatku som bol skeptický, ale pán Weidinger je ťažký profesionál, od ktorého by sa mali ostatní učiť. Takú flexibilitu a ústretovosť, akú preukázal som v živote nezažil ani v iných službách. Keď budem čokoľvek riešiť v realitách, tak len s ním. Za mňa má 100 bodov zo 100 možných. Určite sa obráťte na neho, ak máte zlé skúsenosti z minulosti, ako ja. Realitný proces s ním je rýchly, jednoduchý, prehľadny a hlavne férový.
Zet G
Zet G
2018-08-24
Neuveriteľne spoľahlivá a vysoko profesionálna realitná agentúra, ktorej konateľ pracuje so skutočným a bleskurýchlym pracovným nasadením. Radosť s ním spolupracovať v záujme spoločnej práce a výsledku. Niet čo dodať len samé superlatíva, jednoznačne odporúčam všetkým ,ktorí potrebujú pomoc v realitnej oblasti či už ide o predaj, prenájom alebo kúpu nehnuteľnosti. Len tak ďalej, želám všetko dobré a veľa spokojných klientov.

Porovnaj ponuky

Porovnať