Vitajte v realitnej kancelárii

RoWe Services

Sme RoWe Services

Realitná agentúra, ktorá od roku 2006 poskytuje v oblasti správy bytov pri prenájme komplexné služby od A po Z.  Prenajímateľom uľahčujeme život a maximalizujeme zisk z nehnuteľnosti.

Sme experti vo svojom odbore, na ktorých sa pri prenajímaní môžete vždy spoľahnúť. Zabezpečíme profesionálny marketing a inzerciu vášho bytu. Postaráme sa o to, aby bol prenajatý spoľahlivému a overenému nájomníkovi. Navyše vás ochránime pred rizikom neplatenia vďaka podnájomnej zmluve s exekučným titulom. Kedykoľvek máte k dispozícii online prehľad o realizovaných platbách, ako aj prístup k zmluvnej dokumentácii.

S nami získate z prenájmu viac. Zoznámte sa bližšie s našimi službami.

Spájame majiteľov nehnuteľností so serióznymi a overenými záujemcami o dlhodobý prenájom. Za roky praxe sme sa naučili problémy nielen riešiť, ale im aj predchádzať.

RoWe Services

Z našej histórie

Od začiatku našej činnosti (od roku 2006), sme vás skontaktovali s tými, ktorých ste hľadali.

Aj vďaka vám sme úspešne zrealizovali mnoho obchodných aktivít. Posúďte sami.

Sme viac ako len obyčajná realitka, sme profesionáli v tom, čo robíme! 

2 144

prenájmov, ktoré sme spoľahlivo sprostredkovali

nas predaj Roweservices s.r.o

3,5 roka

priemerné trvanie nájomného vzťahu

nas prenajom Roweservices s.r.o

80

prenajatých bytov aktuálne v našej správe


11 6401 Roweservices s.r.o

55 000 €

mesačne vyplatených
prenajímateľom

rowe services Roweservices s.r.o

0 €

hodnota nesplatených záväzkov


property management system Roweservices s.r.o

190

ubytovaných podnájomníkov a 25 psíkov

realitna kancelaria property management 2 Roweservices s.r.o
Katarina GephardtKatarina Gephardt
18:26 25 Aug 23
Pán Weidinger je maximálne profesionálny, spoľahlivý, ochotný. Nič nie je problém vybaviť. Materiály a zmluvy ohľadne správy podnájmov bytov má dokonale a detailne vypracované na základe dlhodobých skúseností. Veľmi oceňujem kvalitné služby, ktoré RoWe Services poskytuje.
Maroš MichalíkMaroš Michalík
10:37 03 Feb 23
Zdravím, máme skúsenosti s RoWe Services zo strany tak prenajímateľa ako aj nájomcu a vždy sme boli spokojný so spoľahlivosťou, rýchlosťou jednania, vyriešením problematických záležitosti. Komplexný servis ako aj dokumentácia bola vždy v poriadku ako aj čas na preštudovanie zmlúv. Pri hľadaní nájomcu vyberá zodpovedne, spoľahlivo a hlavne čestne. Spoločnosť má profesionálny prístup a kvalitu služieb na úrovni.
Andrea CzuczorAndrea Czuczor
10:09 16 Jan 23
Pán Roman Weidinger je profesionálny človek v oblasti prenájmu nehnuteľnosti. Jeho prístup, ľudskosť a ochota veľmi uľahčia hľadanie podnájmu v Bratislave ako aj následné bývanie. Ďakujem a spoluprácu vrelo odporúčam
Samuel MidaSamuel Mida
17:26 14 Jan 23
Skúsenosť akú mám s RoWe Services sa v dnešnej dobe vidí málo kde. Už keď som si myslel že si nenájdem prenájom v BA, som natrafil na inzertnom portáli na byt ktorý bol prenajímaný cez RoWe po kontaktovaní a vybavení všetkých požiadaviek na ďiaľku som bol milo prekvapený o sprostredkovaní služieb ktoré táto RK ponúka. Obhliadka bytu online, podpis zmluvnej dokumentácie atď. Zo strany pána Romana je veľká starostlivosť o klienta vo vybavení požiadaviek a taktiež v riešení problémov. RoWe Services môžem len odporučiť.
Nina HomolováNina Homolová
10:30 14 Jan 23
Služby RoWe Services využívam so svojou rodinou od júla 2021. Máme v prenájme 3-izbový byt. So všetkými ich službami sme nadmieru spokojní. Byt bol profesionálne vyčistený, kompletne zariadený, všetko vo vynikajúcom stave a funkčné.Oceňujem veľmi rýchlu komunikáciu čo sa týkalo obhliadky, uzatvorenia zmluvy aj počas celej dobu nájmu. Realitná kancelária poskytuje plne súkromie svojim podnajomníkom. Veľmi kvalitne spracuvávajú nájomnu zmluvu, ktorá obsahuje všetky náležitosti za ktoré zodpovedámajiteľ a za ktoré nájomca. Obsahuje všetky manuály k elektrospotrebičom, vďaka čomu bolo použitie od začiatku jednoduché. Veľkým plusom pre nás je, že energie (plyn, elektrina, telekomunikácia) sú v našej vlastnej réžii a tak sa predchádza zdĺhavému procesu preplatkov/nedoplatkov.Výborný je taktiež ich systém čo sa týka platieb. Cca týždeň vopred príde na mail informácia o čakajúcej úhrade a následne aj potvrdenie o úhrade vrátane faktúry.Inzerát na byt sme našli pomocou sociálnej siete. Na začiatku sme boli skeptický, kedže sme uprednostňovali prenájom nehnuteľnosti od súkromnej osoby, ale môžem povedať, že neľutujeme. Voči realitnej kancelárii máme 100% dôveru a určite odporúčame každému.
Petra LabudováPetra Labudová
20:17 19 May 22
Otrasný prístup.Edit po odpovedi: Jednoducho keď raz niečo poviem, tak to dodržím. Povedali ste, že sa mi ozvete s termínom a nemali ste ani toľko slušnosti mi oznámiť, že to už nebude možné a vyblokovali ste mi tým celé dva dni, pretože som o vašu ponuku naozaj stála. Ďakujem pekne za také služby + nie aby ste sa vôbec aspoň v tejto odpovedi ospravedlnili, vy sa ešte snažíte znemožniť mňa. Hanba.
js_loader

Porovnaj ponuky

Porovnať