Hlavná myšlienka

RoWe Services

Od roku 2006 je hlavnou myšlienkou nášho projektu zabezpečiť prenajímateľom taký servis, aký potrebujú. Našim zámerom od začiatku bolo odlíšiť sa od realitiek, ktorých činnosť končí sprostredkovaním klienta a zúčtovaním provízie. Z každodennej komunikácie s vami vieme, že už nechcete spolupracovať týmto zastaralým spôsobom, pretože sami viete, že nie je problém zohnať akéhokoľvek nájomníka.

Ale na druhej strane je veľmi náročné nájsť nájomníka, ktorý prejde dôsledným procesom preverovania, vrátane „čistého“ registra exekúcií či potvrdenia o existencii zamestnaneckého pomeru.

Vedeli sme, že na trhu chýba ponuka takej spolupráce, ktorá by prenajímateľom priniesla čo najväčší úžitok a zbavila ich všetkých starostí a rizík, ktoré prenájom zahŕňa. Podarilo  sa nám túto medzeru vyplniť a stali sme sa spoľahlivým partnerom, s ktorým mnohí z vás už roky prenajímajú. 

Za vznikom agentúry RoWe Services s. r. o. stojí myšlienka prinášať vám lepšie služby pri prenájme nehnuteľností.  Našou prioritou je vykonávať proces prenajímania tak efektívne, ako sa len dá. Vytvorili sme systém činností, ktorý nám pomáha dosiahnuť pri prenajímaní lepšie výsledky. Napríklad záujemcovia o prenájom prechádzajú u nás dôsledným overením. Každý krok pri prenájme vykonáva profesionál s dlhoročnými skúsenosťami v danej oblasti. Celý proces tak máme pod kontrolou a vy o ňom máte prehľad.  Navyše vieme, že trh s realitami podlieha dynamickým zmenám a  preto sa usilujeme držať krok s dobou. Neustále sa vzdelávame, zdokonaľujeme, automatizujeme a inovujeme procesy a systémy, ktoré pri vykonávaní našej činnosti využívame.

Každý deň vám poskytujeme profesionálny a komplexný servis v oblasti prenájmu. Vďaka tomu máme možnosť posúvať zo dňa na deň služieb stále vyššie a vyššie. Nie sme iba jednoduchými „vyberačmi“ nájomného, ale okrem toho sme aj poradcovia, fotografi a marketéri, zástupcovia klientov, právnici, správcovia, administratívni pracovníci, ale predovšetkým ľudia, ktorí dokážu pochopiť vaše potreby a sú tu pre vás, kedykoľvek ich potrebujete.

Ak prenajímate s nami, postaráme sa o to, aby vaša nehnuteľnosť bola udržiavaná a nedošlo k jej nadmernému opotrebovaniu. Zabezpečíme drobné opravy, hĺbkové upratanie či vymaľovanie, ale aj osobne skontrolujeme stav nehnuteľnosti počas prenájmu. Vďaka priebežnej starostlivosti a podpore sa nám darí minimalizovať riziká spojené s prenájmom.

Jednou z kľúčových hodnôt našej spoločnosti je zachovávať transparentnosť v tom, čo robíme. Vo svojom klientskom online konte nájdete všetko, za čo platíte. Kedykoľvek máte prístup k evidencii platieb nájomného, vyúčtovaniam, prehľadu služieb, zmluvám či iným dokumentom.

V dynamických časoch, ktoré pociťuje aj realitný trh, je dobré mať spoľahlivého partnera, ktorý vás ochráni pred možnými rizikami. Prax nám ukázala, na čom sa prenajímatelia najčastejšie popália. Postupne sme vypracovali nástroje a postupy, ktoré nám pomáhajú  chrániť ich pred rizikom. Jedným z nich je zmluva s notárskou zápisnicou s exekučným titulom, vďaka ktorej vám nehrozí zaberanie vašej nehnuteľnosti neplatičom.

Porovnaj ponuky

Porovnať