PRENAJATÉ: 4-izb. byt, Priemyslená 5, Ružinov, Bratislava II – ÚPLNE NOVÝ BYT

  • Cena dohodou
Bratislavský kraj, Bratislava II, Bratislava-Ružinov, Priemyselná, , , Priemyselná
Prenájom - prenajaté
Bratislavský kraj, Bratislava II, Bratislava-Ružinov, Priemyselná, , , Priemyselná
  • Cena dohodou

Popis

Property agentúra RoWe Services, s dlhoročnou tradíciou a skúsenosťami v oblasti prenájmu (roku 2006), ponúka na:

PRENÁJOM: 4-izb. byt, Priemyslená 5, Ružinov, Bratislava II – ÚPLNE NOVÝ BYT

Základné informácie:
Byt je nanovo zrekonštruovaný, dokončený v 10/2023, pripravený pre nového podnájomníka.
 5 / 7 posch.
 1x výťah.
 Výmera 65 m2 + 3,0 m2 balkón.
 Úplne nový inventár, vybavenie.
 Priestranná kuchyňa so zabudovanými elektrospotrebičmi, vrátane umývačky riadu.
 Samostatná kuchyňa s jedálenským stolom, spojená s obývacou časťou, klimatizácia.
 Samostatná spálňa so vstavanou skriňou na mieru, novou manželskou posteľou a kútikom, v ktorom sa nachádza práčka so sušičkou.
 Kompletne zariadený moderným nábytkom.
 Kúpeľňa s vaňou, zvlášť WC.

Výhody:
Kompletne zrekonštruovaný bytový dom: Ponúka moderné bývanie s vysokým štandardom – zateplený objekt, plastové okná pre optimálnu izoláciu, nové rozvody pre bezproblémovú prevádzku, výťah pre komfortný prístup a optický internet pre rýchle pripojenie.
Absolútne centrum Ružinova: Byt sa nachádza v najžiadanejšej časti Ružinova, hneď vedľa moderného komplexu Rozadol, ktorý prináša dokonalú symbiózu mestského života a pohodlia.
Skvelá dostupnosť do centra mesta: Či už preferujete bicykel, pešiu chôdzu alebo verejnú dopravu, z tohto bytu sa dostanete do srdca Bratislavy rýchlo a pohodlne.
Bytový servis: Možnosť poskytnutia prechodného alebo trvalého pobytu, resp. potvrdenia pre Políciu SR.

Od kedy a pre koho je byt určený?
Ponuka je aktuálna podpisom zmluvy.
Vítaná je rodina s deťmi, resp. pár.
Domáce zvieratá nie sú povolené.

Podmienky nájmu:
✔ Byt je nanovo vymaľovaný a uprataný. Jednorázový poplatok za vymaľovanie je 850€ a za upratovanie 380€, ktoré podnájomca hradí po skončení nájmu. V prípade, že dĺžka nájmu prekročí tri roky, poplatok za maľovanie sa neúčtuje.

Dôležitá informácia: Ponuka nie je aktuálna.

PREČO SI VYBRAŤ PRÁVE TENTO BYT POD SPRÁVOU PROPERTY MANAGEMENTU OD ROWE SERVICES?

PROFESIONÁLNA KOMUNIKÁCIA: Rýchle a efektívne riešenie akýchkoľvek otázok alebo problémov týkajúcich sa bytu počas trvania celého zmluvného vzťahu.

PRAVIDELNÁ ÚDRŽBA A UPRATOVANIE: Zabezpečenie pravidelných kontrol a údržby bytu, čo zaručuje jeho dlhodobý dobrý stav. Ponúkame tiež možnosť pravidelného upratovania 1x za 14 dní za sumu: 60 €.

BEZPROBLÉMOVÁ ADMINISTRATÍVA: Všetky administratívne záležitosti týkajúce sa nájmu sú rýchlo a profesionálne vybavené, podnájomca neprichádza do kontaktu s majiteľom.

DÔVERYHODNOSŤ: Vychádzajte z dôveryhodnosti a skúseností našej property agentúry, ktorá má vynikajúce hodnotenie 4,9 na Google a pôsobí na realitnom trhu už od roku 2006.

PROFESIONÁLNA SPOLUPRÁCA S ODBORNÍKMI: V rámci celého procesu prenájmu vám zabezpečujeme prístup k širokému tímu odborníkov vrátane property managerov, kolegov z oblasti realít a notára pre zabezpečenie právnych formalít súvisiacich s prenájmom.

PREČO SÚ POPLATKY ZA VYMAĽOVANIE A UPRATOVANIE SÚČASŤOU NÁJMU POD SPRÁVOU ROWE SERVICES?

ZABEZPEČENIE VYSOKÉHO ŠTANDARDU: Naším cieľom je, aby každý podnájomník nastúpil do bytu, ktorý je v dokonalom stave. Vymaľovanie a dôkladné upratovanie po každom podnájomníkovi zabezpečujú, že byt vždy spĺňa naše vysoké štandardy kvality a čistoty.

TRANSPARENTNOSŤ A FÉROVOSŤ: Chceme, aby naši klienti vedeli, čo môžu očakávať. Poplatky za vymaľovanie a upratovanie sú jasne definované v podnájomnej zmluve a zodpovedajú skutočným nákladom na tieto služby. Týmto spôsobom zabezpečujeme, že všetko je transparentné a férové.

KONZISTENTNOSŤ V KVALITE: Bez ohľadu na predchádzajúceho podnájomníka alebo jeho návyky, každý nový podnájomník môže očakávať rovnaký vysoký štandard bývania od prvého dňa svojho nájmu.

  • Adresa Priemyselná
  • Okres Bratislava II
  • Kraj Bratislavský kraj
  • Plocha Bratislava-Ružinov
  • Štát Slovensko

Video

Porovnaj ponuky

Porovnať
Roman Weidinger
  • Roman Weidinger