Zoznámte sa so službou Property Management: Váš bezpečný prenájom s RoWe Services

Roman Weidinger

Zoznámte sa so službou Property Management: Váš bezpečný prenájom s RoWe Services

Prenájom nemusí byť len náročný a problematický. Jednoducho stačí všetky povinnosti a starosti prenechať odborníkom. V RoWe Services sa staráme o vaše nehnuteľnosti a úspešne ich spravujeme od roku 2006. Pracujeme  efektívne, systematicky a automatizujeme rutinné procesy, aby sme sa naplno mohli venovať svojim klientom.

Vďaka našim skúsenostiam vieme minimalizovať riziká spojené s prenájmom a zabezpečiť maximálny zisk prenajímateľom. Môžete svoju nehnuteľnosť pokojne zveriť do rúk profesionálom a sústrediť sa radšej na to, čo je pre vás v živote dôležité.

Viete, čo sa skrýva pod názvom Property Management? Ide o správu nehnuteľnosti pri prenájme, ktorú zabezpečuje profesionálna agentúra. U nás v RoWe Services však tento názov zahŕňa omnoho viac a to celý proces starostlivosti o vašu nehnuteľnosť pri prenájme od A po Z.

Zaujíma vás, ako Property Management v praxi funguje?

  1. Začíname spoluprácu

Máte záujem o profesionálnu pomoc s prenájmom? Jednoducho vyplníte formulár na našej webstránke. Predtým, ako nám svoju nehnuteľnosť zveríte, dostanete k dispozícii všetky potrebné informácie o našich službách, ako aj vzory zmlúv a ostatných dokumentov. Oboznámite nás so svojimi požiadavkami a s nehnuteľnosťou, ktorú chcete prenajať. Nasleduje telefonický rozhovor a osobné stretnutie s podpisom mandátnej zmluvy. Vďaka nej prevezmeme všetky starosti a povinnosti spojené s prenájmom za vás.

  1. Poradíme a pripravíme vašu nehnuteľnosť na prenájom

Prenájom bytu či domu nie je len o zverejnení inzerátu a čakaní na záujemcov, ktorí zareagujú. Príprava nehnuteľnosti je prvým krokom k úspešnému prenájmu. Naši odborníci vám poradia s tým, čo je potrebné opraviť, doladiť alebo aké zariadenie doplniť, aby bola nehnuteľnosť pre potenciálnych podnájomníkov atraktívna. Vieme tiež zabezpečiť vymaľovanie a hĺbkové upratovanie. Pripravíme profesionálne fotografie a videoprezentáciu nehnuteľnosti a následne ju zaradíme do ponuky.

  1. Inzerujte s nami efektívne a atraktívne

Po profesionálnej príprave inzerátu a vašom odsúhlasení zverejníme ponuku nehnuteľnosti. Inzerujeme na všetkých popredných realitných portáloch  aj sociálnych sieťach a využívame na to naše skúsenosti. Od TOP ponuky cez aktualizáciu dátumu zobrazovania, až po prednostné zobrazenie na prvej strane prehliadača. Oslovujeme aj firmy a veľvyslanectvá, či personálne agentúry. V našej internej databáze tiež priebežne sledujeme dopyty.

  1. Hľadáme vhodného podnájomníka

Spravidla nočná mora každého prenajímateľa. S nami vás však táto fáza podnájmu vôbec nemusí trápiť. V RoWe Services máme vytvorený efektívny systém preverovania potenciálnych podnájomníkov viacerými spôsobmi. Preveríme si pracovný pomer, register exekúcií ale aj interný blacklist realitných kancelárií, kde sú problematickí nájomníci evidovaní. Navyše ten, kto chce bývať s nami, sa najprv musí v našej databáze registrovať. S vybraným záujemcom, ktorý splní všetky kritériá, nemusíte vôbec prísť do kontaktu.

  1. Máme podnájomníka a čo ďalej?

Tu naša spolupráca nekončí. Naopak, kľúčom nášho úspechu je práve to, že sa o fungovanie prenájmu postaráme za vás. Pravidelná kontrola nehnuteľnosti dvakrát ročne, prepis energií na podnájomníka, riešenie ročných vyúčtovaní a odpočtov meračov, zastupovanie na schôdzach vlastníkov, ale aj drobné opravy a údržba, či pomoc v prípade havarijných situácií, to sú len niektoré zo zoznamu činností, pri ktorých sa na našich zamestnancov môžete spoľahnúť.

  1. Financie máte pod kontrolou

Našou prioritou je predchádzať nedoplatkom a chrániť váš majetok. Preto Property Management zahŕňa aj správne nastavenie zálohových platieb na začiatku podnájmu. Odporúčame prepísať energie na podnájomníka, aby si prípadné nedoplatky riešil vo vlastnej réžii.

S Property Managementom máte všetky finančné operácie, účty či faktúry súvisiace s nájmom pod kontrolou v online úložisku. Získate prehľad o výške nájomného, poplatkoch za naše služby, ale aj ročných vyúčtovaniach. Okrem optimalizácie nákladov dbáme tiež na poistenie bytu, ktoré vieme vhodne nastaviť na strane vlastníka nehnuteľnosti, ako aj na strane podnájomcu.

Chcete pre svoju nehnuteľnosť a pre seba to najlepšie? Začnite s nami spolupracovať ešte dnes! Vyplňte jednoduchý formulár na našej webstránke a o ostatné sa postaráme.

Pridajte sa k spokojným klientom, ktorí využívajú službu Property Management a užívajte si výhody bezpečného prenájmu bez toho, aby ste museli riešiť problémy s podnájomníkmi.

Kľúčové slová: property management bratislava, rent management, prenájom bytu, dlhodobý prenájom

Text: Ľudmila Palečko (tento text nebol vygenerovaný AI)

Viac o službe property management nájdete na tomto linku. Roman Weidinger 

Roman Weidinger - podpis
Roman Weidinger

RoWe Services

Viac informácií sa dozviete vo videu:

Pozrite si prezentáciu.

Správa bytu v krátkodobom alebo dlhodobom prenájme. Zoznámte sa so službou PROPERTY
MANAGEMENT. Všetko prehľadne na jednom mieste.

Porovnaj ponuky

Porovnať