Tajomstvo profesionálnej a úspešne fungujúcej správy nehnuteľností v RoWe Services

Roman Weidinger

Vlastníte nehnuteľnosť a rozhodli ste sa ju prenajať? Len málokto vie, čo všetko prenájom zahŕňa a koľko problémov môže priniesť. Ako zabezpečiť, aby vám prenájom nerobil starosti, ale naopak prinášal výhody a zisk? S Property Managementom je bezpečný prenájom realitou.

Venujte sa sebe

Správa nehnuteľností je dôležitým procesom, ktorý zahŕňa množstvo úloh. S nami si však s nimi nemusíte robiť starosti. Výhodou Property Managementu od RoWe Services je, že umožňuje majiteľom nehnuteľností zamerať sa na svoje priority, zatiaľ čo ich nehnuteľnosti sú v správnych rukách. Náš kvalifikovaný personál poskytuje prenajímateľom aj podnájomcom služby na nadštandardnej úrovni, vďaka čomu je spolupráca výhodná pre všetky zmluvné strany.

S Property Managementom si môžete byť istí, že o všetky aspekty správy nehnuteľnosti bude špičkovo postarané. Vykonáme za vás všetky činnosti súvisiace s prenájmom, vrátane marketingu, výberu vhodných podnájomcov, zabezpečenia správneho fungovania prenájmu, údržby, poprípade vymáhania nájomného alebo nedoplatkov, ale aj udržiavania pozitívneho vzťahu s podnájomníkmi a mnohých ďalších úloh.

Profesionáli, ktorým na vás záleží

V RoWe Services pre vás pracuje tím profesionálov, ktorí od roku 2006 nadobudli bohaté skúsenosti s prenájmom a správou nehnuteľností. Vďaka odborným znalostiam poskytujeme služby na vysokej úrovni. Každá nehnuteľnosť má svoje špecifiká a každý prenajímateľ individuálne požiadavky, preto sa snažíme služby flexibilne prispôsobiť konkrétnej situácii. Záleží nám na detailoch, ktoré sú pre vás dôležité. Našou prioritou je naplniť potreby prenajímateľov aj podnájomníkov a zabezpečiť ich spokojnosť, aby boli ochotní naše služby ďalej odporučiť.

Tajomstvo úspešnej a profesionálnej správy nehnuteľností prostredníctvom Property Managementu spočíva aj v našej schopnosti komunikovať s majiteľmi nehnuteľností a nájomcami a riešiť vzniknuté konflikty. Roky praxe nás naučili, že žiadneho konfliktu sa nebojíme a je pre nás výzva ho vyriešiť, pretože nám poskytuje spätnú väzbu o potrebách našich klientov. Kladieme dôraz na zrozumiteľnú a pravdivú komunikáciu, ktorá nám pomáha predchádzať problémom a nedorozumeniam.

Automatizácia procesov

Aby váš prenájom fungoval, využívame nástroje, ktoré pomáhajú mnohé činnosti automatizovať. Vďaka dlhoročnej praxi disponujeme vlastným systémom práce, ale aj interným informačným systémom, ktorý je vytvorený na mieru práve pre službu Property Management. Máme dôsledný, do detailov premyslený systém kontroly. Vďaka tomu šetríme čas a môžeme sa venovať namiesto časovo náročnej administratívy našim klientom.

S nami získate vždy viac

Myslíme na vašu bezpečnosť, preto ako jedna z mála realitných agentúr uzatvárame s podnájomníkom notársku zápisnicu s exekučným titulom, čím vás chránime pred finančnými rizikami. Ak podnájomník nezaplatí, a odvolá sa na svoje práva, táto zmluva zabezpečí, že nájomné vieme vymáhať a neplatiča vysťahovať.

V RoWe Services sa postaráme, aby ste nemuseli riešiť žiadne problémy týkajúce sa prenájmu, zabezpečíme aj opravy a údržbu. Disponujeme vlastnými pracovníkmi, ktorí pracujú na tom, aby byty, ktoré spravujeme boli čisté a dobre udržiavané.

Efektívnosť a transparentnosť nákladov

Snažíme sa minimalizovať riziká spojené s prenájmom a zabezpečiť tak maximálnu výnosnosť. Vďaka nášmu systému máme prenájom pod palcom. Ak prenájom funguje bez problémov, znamená to v konečnom dôsledku aj úsporu nákladov pre našich klientov.

Mesačné vyúčtovanie nákladov spojených so službou Property Management poskytuje majiteľom nehnuteľností prehľadné a detailné informácie o tom, za čo skutočne platia. Vďaka tomu presne vedia, na čo sú uhrádzané finančné prostriedky použité a môžu sa spoľahnúť na to, že sú využívané efektívne a transparentne.

Na čo si dať pozor

Nenechajte sa zmiasť a nedajte sa zlákať vábivou reklamou na sociálnych sieťach od agentúr, ktoré tvrdia, že sa venujú Property managementu. Ak premýšľate nad tým, že oslovíte firmu, ktorá vám pomôže s prenájmom a správou vašej nehnuteľnosti, máme pre vás pár tipov:

  1. Urobte si dôkladný prieskum trhu a porovnajte viaceré ponuky realitných agentúr.
  2. Preverte si, akú má firma históriu a či má personál dostatočné odborné znalosti a skúsenosti.
  3. Zistite, ako fungujú interné procesy preverovania podnájomníka či ochrany prenajímateľa.
  4. Nechajte si vyžiadať vzory zmluvnej dokumentácie a preštudujte si ich obsah.
  5. Nezabudnite na referencie. Tie vám pomôžu urobiť si obraz o skutočnej kvalite služieb.

V RoWe Services nekladieme dôraz na takéto nezmyselné praktiky, namiesto toho sa sústredíme na našich klientov a ich potreby. Našou prioritou je vaša spokojnosť a práve tá nám pomáha dosahovať úspechy. Veríme, že vám tieto tipy pomôžu správne sa rozhodnúť pri výbere partnera pre prenájom vašej nehnuteľnosti.

rowe property management ilustracia21 RoWe Services, spol. s r.o.

Viac o službe property management nájdete na tomto linku. Roman Weidinger 

Roman Weidinger - podpis
Roman Weidinger

RoWe Services

Viac informácií sa dozviete vo videu:

Pozrite si prezentáciu.

Správa bytu v krátkodobom alebo dlhodobom prenájme. Zoznámte sa so službou PROPERTY
MANAGEMENT. Všetko prehľadne na jednom mieste.

Porovnaj ponuky

Porovnať