RoWe Services │ PRENÁJOM │ 2-izb. byt, Šustekova ul. 49, Petržalka, Bratislava V – TOP PONUKA – BYT S KLIMATIZÁCIOU

 • 700€
 • 16€ / mesiac
Bratislavský kraj, Bratislava V, Bratislava-Petržalka, Šustekova, 850 00 Bratislava-Petržalka, Slovensko, Šustekova
Odporúčané Aktuálny prenájom Exkluzívny TOP
Bratislavský kraj, Bratislava V, Bratislava-Petržalka, Šustekova, 850 00 Bratislava-Petržalka, Slovensko, Šustekova
 • 700€
 • 16€ / mesiac

Popis

Property agentúra RoWe Services, s dlhoročnou tradíciou a skúsenosťami v oblasti prenájmu, pôsobiaca od roku 2006, ponúka na prenájom:

2-izbový byt, Šustekova ul. 49, Petržalka, Bratislava V 

Základné informácie:
 Tehlová novostavba v atraktívnej lokalite Petržalky, len 5 minút od centra.
 Byt sa nachádza na 5. z 6. poschodí s balkónom a je prístupný 2 výťahmi.
 Byt má výmeru 43 m2 a ponúka kuchyňu spojenú s obývačkou a samostatnú spálňu s balkónom, výhľadom do zeleného vnútrobloku.
 Kompletne zariadený nábytkom, vrátane manželskej postele s novým matracom.
 Práčka, chladnička s mrazničkou, sklokeramická doska, elektrická rúra, rýchlovarná kanvica, mikrovlnka – všetko pripravené pre Váš pohodlný príchod.
 Parkovanie je dostupné pred bytovkou.
 Možnosť pripojenia optického internetu.

Výhody ponúkaného bytu:

Bytový dom: Atraktívna novostavba situovaná na začiatku Petržalky, poskytujúca príjemný výhľad do vnútorného atria, čím sa vyhýba priamemu výhľadu na železnicu a ponúka pokojnejšie a estetickejšie prostredie.

Lokalita: Petržalka je považovaná za jednu z najatraktívnejších častí Bratislavy. Ponúka kompletnú občiansku vybavenosť vrátane nového supermarketu Lidl, obchodného centra AUPARK, Tesca a ďalších nákupných možností. Ideálne pre tých, ktorí hľadajú pohodlné bývanie s rýchlym prístupom ku všetkým potrebným službám.

Výborná infraštruktúra: Byt sa nachádza v lokalite s komplexnou infraštruktúrou – školy, zdravotné stredisko, parky a zelené plochy sú v okolí, zabezpečujúc ideálne podmienky pre rodinný aj aktívny životný štýl.

Dostupnosť a doprava: Výborná dostupnosť do centra Bratislavy vďaka pravidelným a častým spojom mestskou hromadnou dopravou. Významným bonusom je vybudovaná nová električková trať, ktorá ešte viac zlepšuje dostupnosť tejto lokality.

Bytový servis: Poskytujeme služby súvisiace s registráciou prechodného alebo trvalého pobytu, vrátane potrebného potvrdenia pre Políciu SR, aby ste mali maximálne pohodlie a bezproblémové bývanie.

Od kedy a pre koho je byt určený?
✔ Ponuka je aktuálna podpisom zmluvy.
✔ Vítaný je singl podnájomník, pár.
✔ Malý psík je povolený za príplatok 50€.

Podmienky nájmu:
✔ Byt je nanovo vymaľovaný a uprataný. Jednorázový poplatok za vymaľovanie je 720€ a za upratovanie 320€, ktoré podnájomca hradí po skončení nájmu. V prípade, že dĺžka nájmu prekročí tri roky, poplatok za maľovanie sa neúčtuje.

Mesačný nájom, vrátane platby Správcovi:
Cena pre 2 osoby: 700€ + 30€ za elektrinu. Za každú ďalšiu osobu sa pripočíta 50€.

Pri podpise zmluvy sa platí:
1x nájom.
1x kaucia.
1x provízia.
+ 170 € notárska zápisnica.

Transparentné vyúčtovanie energií, ktoré sa prepisujú u dodávateľa.
Právna istota pre podnájomníka – zmluvu spisuje notár formou zápisnice.

Kontakt:
PRE NAJRÝCHLEJŠIU odpoveď volajte: Senior property manager: Roman Weidinger, 0905 477-843 (10:00 – 20:00 hod.). Volania preferované pred správami.

PREČO SI VYBRAŤ PRÁVE TENTO BYT POD SPRÁVOU PROPERTY MANAGEMENTU OD ROWE SERVICES?

PROFESIONÁLNA KOMUNIKÁCIA: Rýchle a efektívne riešenie akýchkoľvek otázok alebo problémov týkajúcich sa bytu počas celého zmluvného vzťahu.

PRAVIDELNÁ ÚDRŽBA A UPRATOVANIE: Zabezpečenie pravidelných kontrol a údržby bytu, čo zaručuje jeho dlhodobý dobrý stav. Ponúkame tiež možnosť pravidelného upratovania 1x za 14 dní za sumu: 60 €.

BEZPROBLÉMOVÁ ADMINISTRATÍVA: Všetky administratívne záležitosti týkajúce sa nájmu sú rýchlo a profesionálne vybavené, podnájomca neprichádza do kontaktu s majiteľom.

DÔVERYHODNOSŤ: Vychádzajte z dôveryhodnosti a skúseností našej property agentúry, ktorá má vynikajúce hodnotenie 4,9 na Google a pôsobí na realitnom trhu od roku 2006.

PROFESIONÁLNA SPOLUPRÁCA S ODBORNÍKMI: V rámci celého procesu prenájmu vám zabezpečujeme prístup k širokému tímu odborníkov vrátane property managerov, kolegov z oblasti realít a notára pre zabezpečenie právnych formalít súvisiacich s prenájmom.

 • Adresa Šustekova
 • Okres Bratislava V
 • Kraj Bratislavský kraj
 • PSČ 850 00
 • Plocha Bratislava-Petržalka
 • Štát Slovensko

Video

Porovnaj ponuky

Porovnať
Roman Weidinger
 • Roman Weidinger