PRENÁJOM: 3 izbový byt, Macharova 7, Petržalka, Bratislava V – ÚPLNE NOVÝ PO KOMPLETENEJ REKONŠTRUKCII

 • 800€
 • 11€ / mesiac
Bratislavský kraj, Bratislava V, Bratislava-Petržalka, Macharova, 850 00 Bratislava-Petržalka, Slovensko, Macharova
Odporúčané Aktuálny prenájom TOP
Bratislavský kraj, Bratislava V, Bratislava-Petržalka, Macharova, 850 00 Bratislava-Petržalka, Slovensko, Macharova
 • 800€
 • 11€ / mesiac

Popis

Property agentúra RoWe Services, s dlhoročnou tradíciou a skúsenosťami v oblasti prenájmu, pôsobiaca od roku 2006, ponúka na prenájom:

3 izbový byt na Macharova 7, Petržalka, Bratislava V

Základné informácie:
✔ Byt má rozlohu 74 m², disponuje lógiou, pivničnou kobkou a poštovou schránkou.
✔ Nachádza sa na 6. poschodí z 8 s novým výťahom.
✔ Výborne dispozične riešený: tri samostatné izby, samostatná kuchyňa, oddelené WC a kúpeľňa, priestranná chodba.
✔ Kompletne zrekonštruovaný (06/2024), nový nábytok, vrátane 2x manželskej postele, pracovních stolíkov a rozkladacej sedačky v obývačke.
✔ Štrukturovaná kabeláž /eternetová zásuvka v každej izbe/.
✔ Na všetkých oknách žalúzie a sietky proti hmyzu.
✔ Nová kuchynská linka so vstavanými elektrospotrebičmi.

Výhody:
✔ V srdci Petržalky, kúsok od Starého mesta: Byt sa nachádza pri moste SNP /2x zástavky MHD/, oproti domu P+R parkovisko, blízko nákupného centra Aupark.
✔ Bytový servis: Ponúkame možnosť zabezpečiť prechodný pobyt, prípadne vybaviť potvrdenie pre Políciu SR.
✔ Kompletne zrekonštruovaný objekt: Vysoký štandard bývania zameraný na komfort a energetickú úspornosť. Objekt je zateplený, má izolačné plastové okná, moderné inštalačné rozvody a možnosť rýchleho optického internetového pripojenia.
✔ Ideálna dopravná poloha: vynikajúca dostupnosť na obchodné trasy smerujúce do Čiech, Rakúska, Maďarska a po celom Slovensku. Rýchly prístup na diaľnicu umožňuje efektívne cestovanie.

Pre koho a od kedy je byt určený?
✔ Vítaný je singl podnájomník alebo pár, maximálne s dvomi deťmi.
✔ Ponuka je aktuálna od podpisu zmluvy.
✔ Domáce zvieratko nie je akceptované.

Podmienky nájmu:
✔ Byt je vynovený a uprataný. Poplatky za maľovanie (850€) a upratovanie (380€) platí podnájomník pri ukončení nájmu.
✔ Každých šesť mesiacov property agentúra zabezpečuje hlbkové upratovanie. Náklady 380 € sú rovnomerne rozdelené medzi prenajímateľa a podnájomcu. Ak sa podnájomca o nehnuteľnosť stará zodpovedne, pravidelné upratovanie bude zrušené.

Mesačný nájom:
✔ Mesačný nájom je 800€ pre jednu osobu, + 150€ platba správcovi, + 40€ elektrina, + internet a/ káblková televízia.
✔ Za každú ďalšiu osobu sa nájom zvyšuje o 50€.
✔ Pri podpise zmluvy: 1 mesačný nájom, kaucia, provízia. Zmluvu vyhotovuje notár formou zápisnice a podnájomca platí 170 €.

Zabezpečujeme transparentné vyúčtovanie energií, pričom energie sú prevádzané u dodávateľa priamo na podnájomcu (užívateľa).
Právna istota pre podnájomníka – zmluvu spisuje notár formou zápisnice.

Kontakt:
PRE NAJRÝCHLEJŠIU odpoveď volajte: Senior property manager: Roman Weidinger, 0905 477-843 (10:00 – 20:00 hod.). Volania preferované pred správami.

PREČO SI VYBRAŤ PRÁVE TENTO BYT POD SPRÁVOU PROPERTY MANAGEMENTU OD ROWE SERVICES?
PROFESIONÁLNA KOMUNIKÁCIA: Rýchle a efektívne riešenie akýchkoľvek otázok alebo problémov týkajúcich sa bytu počas trvania celého zmluvného vzťahu.
PRAVIDELNÁ ÚDRŽBA A UPRATOVANIE: Zabezpečenie pravidelných kontrol a údržby bytu, čo zaručuje jeho dlhodobý dobrý stav. Ponúkame tiež možnosť pravidelného upratovania 1x za 14 dní za sumu: 60 €.
BEZPROBLÉMOVÁ ADMINISTRATÍVA: Všetky administratívne záležitosti týkajúce sa nájmu sú rýchlo a profesionálne vybavené, podnájomca neprichádza do kontaktu s majiteľom.
DÔVERYHODNOSŤ: Vychádzajte z dôveryhodnosti a skúseností našej property agentúry, ktorá má vynikajúce hodnotenie 4,9 na Google a pôsobí na realitnom trhu už od roku 2006.
PROFESIONÁLNA SPOLUPRÁCA S ODBORNÍKMI: V rámci celého procesu prenájmu vám zabezpečujeme prístup k širokému tímu odborníkov vrátane property managerov, kolegov z oblasti realít a notára pre zabezpečenie právnych formalít súvisiacich s prenájmom.

PREČO SÚ POPLATKY ZA VYMAĽOVANIE A UPRATOVANIE SÚČASŤOU NÁJMU POD SPRÁVOU ROWE SERVICES?
ZABEZPEČENIE VYSOKÉHO ŠTANDARDU: Naším cieľom je, aby každý podnájomník nastúpil do bytu, ktorý je v dokonalom stave. Vymaľovanie a dôkladné upratovanie po každom podnájomníkovi zabezpečujú, že byt vždy spĺňa naše vysoké štandardy kvality a čistoty.
TRANSPARENTNOSŤ A FÉROVOSŤ: Chceme, aby naši klienti vedeli, čo môžu očakávať. Poplatky za vymaľovanie a upratovanie sú jasne definované v podnájomnej zmluve a zodpovedajú skutočným nákladom na tieto služby. Týmto spôsobom zabezpečujeme, že všetko je transparentné a férové.
ZARUČENÁ VYSOKÁ ÚROVEŇ BYTOVANIA: Každý nový podnájomník nájde svoje nové bývanie vo vynikajúcom stave, ktorý nijako neovplyvňuje správanie alebo návyky predchádzajúceho nájomcu. U nás je kvalita štandardom, hneď od prvého dňa vášho nájmu.

 • Adresa Macharova
 • Okres Bratislava V
 • Kraj Bratislavský kraj
 • PSČ 850 00
 • Plocha Bratislava-Petržalka
 • Štát Slovensko

Video

Porovnaj ponuky

Porovnať
Roman Weidinger
 • Roman Weidinger