PRENÁJOM: 1 izbový byt, Wilsonova 5, Staré Mesto, Bratislava I – TOP PONUKA

 • 580€
 • 17€ / mesiac
Bratislavský kraj, Bratislava I, Bratislava-Staré Mesto, Wilsonova, 811 09 Bratislava-Staré Mesto, Slovensko, Wilsonova
Odporúčané Aktuálny prenájom TOP
Bratislavský kraj, Bratislava I, Bratislava-Staré Mesto, Wilsonova, 811 09 Bratislava-Staré Mesto, Slovensko, Wilsonova
 • 580€
 • 17€ / mesiac

Popis

Property agentúra RoWe Services, s dlhoročnou tradíciou a skúsenosťami v oblasti prenájmu, pôsobiaca od roku 2006, ponúka na:

PRENÁJOM: 1 izbový byt, Wilsonova 5, Staré Mesto, Bratislava – S KLIMATIZÁCIOU

Základné informácie:
✔ Byt má výmeru 35 m², nachádzajúci sa na 5. poschodí z 5, je prístupný jedným výťahom s možnosťou využitia priestrannej murovanej pivnice.
✔ Skvelo dispozične riešený, vybavený moderným nábytkom.
✔ Úplne nová kúpeľňa (05/2024) s práčkou.
✔ V obývacej izbe sa nachádza manželská posteľ, priestranná sedačka, vstavaná skriňa, stôl, stolička, klimatizácia, rekuperácia.
✔ Moderná kuchyňa so vstavanou chladničkou, sklokeramickou varnou doskou, digestorom.
✔ Možnosť pripojenia optického internetu.

Výhody ponúkaného bytu:
Bytový dom: Atraktívna stavba situovaná v srdci Starého mesta, poskytujúca príjemný výhľad do parku na zeleň, čo ponúka pokojnejšie a estetickejšie prostredie.

Lokalita Staré Mesto je považovaná za jednu z najatraktívnejších oblastí Bratislavy. Ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a výhodnú polohu blízko vlakovej a autobusovej stanice. Táto lokalita je ideálna pre ľudí, ktorí hľadajú mestské bývanie v centre diania s ľahkým a rýchlym prístupom ku všetkým dôležitým službám. Okrem toho sa tu nachádza množstvo kultúrnych atrakcií ako kiná, divadlá, galérie a múzeá, čo zvyšuje atraktivitu pre milovníkov umenia a kultúry.

Od kedy a pre koho je byt určený?
✔ Ponuka je aktuálna podpisom zmluvy.
✔ Vítaný je singl podnájomník, pár.
✔ Psík je povolený za mesačný príplatok 50 €. Informácia o psovi hlásime správcovi bytového domu, čo znamená zvýšenie platieb za spotrebu energií v bytovom dome (ako sú elektrická energia, používanie výťahu a podobne).

Podmienky nájmu:
✔ Byt je nanovo vymaľovaný a toto vymaľovanie podnájomca v sume: 600€ hradí po skončení nájmu.
✔ Byt je nanovo hĺbkovo uprataný a toto upratovanie podnájomca v sume 260€ hradí po skončení nájmu.

Mesačný nájom, vrátane platby Správcovi:
Cena pre 1 osobu: 580€ + 30€ za elektrinu. Káblová televízia a internet nie je v cene nájmu. Za každú ďalšiu osobu sa pripočíta 50€.

Pri podpise zmluvy sa platí:
1x nájom.
1x kaucia.
1x provízia.
+ 170 € notárska zápisnica.

Transparentné vyúčtovanie energií, ktoré sa prepisujú u dodávateľa.
Právna istota pre podnájomníka – zmluvu spisuje notár formou zápisnice.

Kontakt:
PRE NAJRÝCHLEJŠIU odpoveď volajte: Senior property manager: Roman Weidinger, 0905 477-843 (10:00 – 20:00 hod.). Volania preferované pred správami.

PREČO SI VYBRAŤ PRÁVE TENTO BYT POD SPRÁVOU PROPERTY MANAGEMENTU OD ROWE SERVICES?

PROFESIONÁLNA KOMUNIKÁCIA: Rýchle a efektívne riešenie akýchkoľvek otázok alebo problémov týkajúcich sa bytu počas trvania celého zmluvného vzťahu.

PRAVIDELNÁ ÚDRŽBA A UPRATOVANIE: Zabezpečenie pravidelných kontrol a údržby bytu, čo zaručuje jeho dlhodobý dobrý stav. Ponúkame tiež možnosť pravidelného upratovania 1x za 14 dní za sumu: 60 €.

BEZPROBLÉMOVÁ ADMINISTRATÍVA: Všetky administratívne záležitosti týkajúce sa nájmu sú rýchlo a profesionálne vybavené, podnájomca neprichádza do kontaktu s majiteľom.

DÔVERYHODNOSŤ: Vychádzajte z dôveryhodnosti a skúseností našej property agentúry, ktorá má vynikajúce hodnotenie 4,9 na Google a pôsobí na realitnom trhu už od roku 2006.

PROFESIONÁLNA SPOLUPRÁCA S ODBORNÍKMI: V rámci celého procesu prenájmu vám zabezpečujeme prístup k širokému tímu odborníkov vrátane property managerov, kolegov z oblasti realít a notára pre zabezpečenie právnych formalít súvisiacich s prenájmom.

PREČO SÚ POPLATKY ZA VYMAĽOVANIE A UPRATOVANIE SÚČASŤOU NÁJMU POD SPRÁVOU ROWE SERVICES?

ZABEZPEČENIE VYSOKÉHO ŠTANDARDU: Naším cieľom je, aby každý podnájomník nastúpil do bytu, ktorý je v dokonalom stave. Vymaľovanie a dôkladné upratovanie po každom podnájomníkovi zabezpečujú, že byt vždy spĺňa naše vysoké štandardy kvality a čistoty.

TRANSPARENTNOSŤ A FÉROVOSŤ: Chceme, aby naši klienti vedeli, čo môžu očakávať. Poplatky za vymaľovanie a upratovanie sú jasne definované v podnájomnej zmluve a zodpovedajú skutočným nákladom na tieto služby. Týmto spôsobom zabezpečujeme, že všetko je transparentné a férové.

KONZISTENTNOSŤ V KVALITE: Bez ohľadu na predchádzajúceho podnájomníka alebo jeho návyky, každý nový podnájomník môže očakávať rovnaký vysoký štandard bývania od prvého dňa svojho nájmu.

 • Adresa Wilsonova
 • Okres Bratislava I
 • Kraj Bratislavský kraj
 • PSČ 811 09
 • Plocha Bratislava-Staré Mesto
 • Štát Slovensko

Video

Porovnaj ponuky

Porovnať
Roman Weidinger
 • Roman Weidinger